Gastrotur Turawa


Aktualności

NOWE SCENARIUSZE

2018.01.20

Witamy w nowym 2018 roku

Wraz z początkiem roku jak zwykle  opracowaliśmy jeszcze wspanialsze i ciekawsze scenariusze.
Organizujemy pokazy fajerwerków na każdą okazję: na imprezy firmowe, dni miast, imprezy prywatne i okolicznościowe, a fajerwwrki na wesela w ostatnich latach stanowią naszą specjalizację.
Na nasze pokazy fajerwerków udzielamy gwarancji jakości a ceny zaczynają się już
od 2'500 zł.
Na imprezy okolicznościowe jak: mniejsze wesela, urodziny, imieniny, czy rocznice oferujemy ZESTAWY DO SAMODZIELNEGO ODPALENIA

 
Organizujemy również pokazy laserów, fire show, teatr UV, a na wszystkie nasze usługi udzielamy gwarancji jakości i satysfakcji

Zapraszamy
                             JA.G
Więcej

Pirotechnika sceniczna

Pirotechnika sceniczna to rodzaj efektów pirotechnicznych odpalanych tylko elektrycznie, charakteryzujących  się małą ilością dymu i niską temperaturą spalania, dlatego mogą być używane na scenach, halach  i w niektórych pomieszczeniach zamkniętych.

Najczęściej używane efekty to: dymy, stroboskopy, wulkany, fontanny, wodospady, wyrzutnie ogniowe - do 6 m. i efekty hukowe.

Z ich wykorzystaniem wykonujemy efekty pirotechniczne najczęściej podczas koncertów  i widowisk teatralnych i muzycznych, a także podczas imprez sportowych, uroczystych gali i promocji, wręczania nagród, uroczystego rozpoczącia i zakończenia imprez i wydarzeń itp.

Jeśli warunki na to pozwalają, to bardzo efektowne połączenia daje:
pirotechnika sceniczna - pokazy fajerwerków- pokazy laserowe