Gastrotur Turawa


Aktualności

NOWE SCENARIUSZE

2018.01.20

Witamy w nowym 2018 roku

Wraz z początkiem roku jak zwykle  opracowaliśmy jeszcze wspanialsze i ciekawsze scenariusze.
Organizujemy pokazy fajerwerków na każdą okazję: na imprezy firmowe, dni miast, imprezy prywatne i okolicznościowe, a fajerwwrki na wesela w ostatnich latach stanowią naszą specjalizację.
Na nasze pokazy fajerwerków udzielamy gwarancji jakości a ceny zaczynają się już
od 2'500 zł.
Na imprezy okolicznościowe jak: mniejsze wesela, urodziny, imieniny, czy rocznice oferujemy ZESTAWY DO SAMODZIELNEGO ODPALENIA

 
Organizujemy również pokazy laserów, fire show, teatr UV, a na wszystkie nasze usługi udzielamy gwarancji jakości i satysfakcji

Zapraszamy
                             JA.G
Więcej

Zestawy do samodzielnego odpalania

Dla tych którzy nie chcą korzystać z profesjonalnych firm oferujemy zestawy do samodzielnego odpalenia.
Doskonale sprawdzają się podczas imprezy sylwestrowej, a także podczas imprez okolicznościowych, jak mniejsze wesela, imieniny, urodziny, rocznice, itp.
Zestawy do samodzielnego odpalenia sa bardzo proste i bezpieczne w użyciu - wystarczy postawić je na równej powierzchni, odpalić lont i ...podziwiać killku minutowe SHOW.

Zestawy sa wygodne w użyciu, gdyż składają się z jednej dużej baterii, w której umieszczonych jest od 200 do 600 pojedyńczych wystrzałów o dużej średnicy - do 1,2 cala.

Nasze zestawy do samodzielnego odpalenia sa bardzo atrakcyjne i nie zdarzyło sie aby nie zyskały akceptacji naszych klientów.
Składają się z różnorodnych wielokolorowych efektów, jak  kule i pierścienie, srebrne i złote palmy-wierzby -chryzantemy- pióropusze, cracling, które odpalane są pojedyńczo, grupami lub dynamicznymi seriami oraz efektowne zakończenie.
Oferujemy kilkanaście starannie wyselekcjonowanych zestawów na każdą okazję od 100 do 600 wystrzałów i czasach trwania od 1 do 5 minut, a ceny zaczynają sie już od 300- 400 zł.
100 strzałów o średnicy 1-1,2 cala i czasie trwania 50-60 sekund,  300,00 zł.
200 strzałów o średnicy1-1,2 cala i czasie 1-1,5 minuty                 490,00 zł.
300 strzałów o śednicy 1-1,2 cala i czasie  2-2,5 minuty                680,00 zł.

Najbardziej efektowne są baterie 600 strzałowe
Zestaw taki to jedna wielka bateria gwarantująca bardzo atrakcyjne SHOW  o czasie trwania 4-5 minut